در نشست رئیس دستگاه قضا با اعضای کمیسیون صنایع و معادن مطرح شد؛

قدردانی نماینده سراب از عملکرد رئیس دستگاه قضا در ماه های گذشته

نشست هم‌اندیشی حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضاییه با اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی عصر روز یکشنبه (۲۱ فروردین) برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری دکتر یوسف داودی به نقل از خبرگزاری میزان، رئیس قوه قضاییه در این نشست بیان داشت: ما کارگزاران نظام تکلیف سنگین داریم که در جهت ارتقاء زندگی مادی و معنوی مردم تلاش مضاعف کنیم.

رئیس دستگاه قضا، تولید ثروت و قدرت را از برجسته‌ترین عوامل ارتقاء زندگی مادی و معنوی مردم دانست و بر ضرورت تجدیدنظر در نگرش‌ها و تعیین اولویت‌ها در این مقوله تاکید کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای ضمن اشاره به اهمیت مقوله تولید ثروت و قدرت در کشور، به تبیین و تشریح الزامات تحقق این مهم پرداخت و اظهار کرد: باور و اعتقاد من این است و آنرا برای در بوته نقد قرار گرفتن مطرح می‌کنم که یکی از ایرادات و مشکلات اساسی در بحث پیشبرد طرح‌های تولیدی در کشور قرارداد‌هایی است که در سطوح حکومتی و دولتی منعقد می‌شود و متأسفانه بخشی از این قرارداد‌ها از اتقان و استحکام لازم برخوردار نیستند و همین موضوع در پیشرفت بخش تولیدی کشور انسداد ایجاد می‌کند.

دکتر یوسف داودی نماینده شهرستان سراب در مجلس شورای اسلامی نیز طی سخنانی از عملکرد حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای طی ماه‌های گذشته به ویژه «انجام دیدار‌ها و بازدید‌های سرزده و از پیش اعلام شده»، «بازدید از زندان‌ها و گفتگو با زندانیان»، «ضابطه‌مند کردن فرآیند جلب و احضار متهمان»، «دیدار با زندانیان سیاسی»، «تخفیف مجازات‌ها و اعمال ارفاقات قانونی» و «انتقال زندان‌ها به خارج از محوطه‌های شهری» قدردانی کرد.