نماینده سراب در مجلس شورای اسلامی:

کشتی فرنگی در سراب احیا می شود

نماینده سراب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت های شهرستان سراب در زمینه ورزش کشتی گفت: کشتی فرنگی در سراب احیا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری دکتر یوسف داودی، یوسف داودی صبح یک شنبه در آئین تجلیل از کشتی گیران مقام آور و پیشکسوتان کشتی شهرستان سراب گفت: سراب حرف‌های بسیاری در رشته کشتی دارد و اولین مدال آور کشتی در تاریخ المپیک مرحوم توفیق جهان‌بخت و نیز عباپهلوان برخاسته از این دیار قهرمان پرور است.

وی با اشاره به اینکه ورزش یکی از بهترین راه‌ها برای ایجاد پویایی و نشاط و کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه است یادآور شد: به‌عنوان نماینده مردم خود را متعهد به مساعدت و حمایت همه جانبه از ورزشکاران سراب به خصوص کشتی گیران می دانم.

نماینده سراب از راه اندازی کشتی فرنگی با مربی زبده و حرفه‌ای و تأمین ۳ عدد تشک برای سالن کشتی سراب و برگزاری یک اردوی آمادگی در جویبار با حضور حسن یزدانی خبر داد و افزود: ورزش باید مورد حمایت قرار گیرد و در حال حاضر در برخی روستاها و محلات سراب درصدد ایجاد سالن‌های ورزشی هستیم.

این گزارش حاکی است در این آئین که شهردار و برخی اعضای شورای شهر نیز حضور داشتند از نام آوران عرصه کشتی و پیشکسوتان این ورزش در سراب به رسم یادبود با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

منبع: خبرگزاری مهر