گازرسانی 100درصدی به شهرها و روستاهای شهرستان سراب

اعضای مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در سرکشی به حوزه های انتخابیه، به صورت گسترده ضمن بازدید و بررسی مشکلات استان، نشست هایی را با مسئولان مربوطه جهت حل مشکلات حوزه های انتخابیه برگزار کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر یوسف داودی، نماینده مردم سراب و رییس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس […]

اعضای مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در سرکشی به حوزه های انتخابیه، به صورت گسترده ضمن بازدید و بررسی مشکلات استان، نشست هایی را با مسئولان مربوطه جهت حل مشکلات حوزه های انتخابیه برگزار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر یوسف داودی، نماینده مردم سراب و رییس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری دکتر یوسف داودی در خصوص بررسی مشکلات منطقه شهرستان سراب عنوان کرد : با رعایت پروتکل های بهداشتی دیدارهای مردمی را داشتیم و به مناسبت دهه مبارکه فجر در سه روستا عملیات گازرسانی انجام شد و خوشبختانه در سال ۹۹ توانستیم ۱۰۰ درصد شهرها و روستاهای شهرستان سراب را گاز رسانی کنیم که موفقیت بزرگی محسوب می شود.

داودی تصریح کرد: یک دستگاه مدرسه افتتاح و بازسازی یک مدرسه دیگر در روستای ناراب را داشتیم، از طرفی طی مراسمی در اداره جهاد کشاورزی از کشاورزان نمونه شهرستان تجلیل به عمل آمد.

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ساختمان پزشکان شمس سراب نیز که توسط شهرداری و بخش خصوصی ساخته شده بود افتتاح گردید که در این مرکز، متخصصان و پزشکان میتوانند ارائه خدمات دهند.

وی ادامه داد: حضور در شهر مهربان، شرکت در نماز جمعه و رسیدگی به مشکلات مردم این بخش با حضور فرماندار و تعدادی از مدیران دولتی انجام شد و همچنین امام جمعه شهر شربیان مشکلات این شهر را به ما انتقال دادند.

وی گفت: طی جلسه ای که با شهردار و شورای اسلامی سراب داشتیم در خصوص طرح جامع شهر سراب صحبت کردیم همچنین محل آغاز عملیات قطعه سوم راه آهن سراب بررسی گردید که قرار شد که ۲۹ بهمن عملیات آغاز گردد.

داودی عنوان کرد: طی جسه ای که با مسئولین مربوطه در فرمانداری داشتیم تصمیم بر این شد تا علائم راهنمایی و رانندگی و گاردریل در جاده بین دوزدوزان و کرد کندی که ۱۲ کیلومتر است نصب گردد.